Milí přátelé řeckých tanců,

po úspěšných kurzech řeckých tanců pořádaných na ostrově Lefkada, Zakynthos, Kos, Kefalonia, Lesbos, Karpathos, Samos či Korfu jsme na léto 2017 přichystali další společný taneční pobyt, a to na Krétu.

Letošní zájezd je však v tuto chvíli už ve všech termínech vyprodaný. Budeme se na Vás těšit zase příští rok :-)


Pro ty, kteří si zájezd stihli zakoupit letos:

Cestujeme nově s .

Pro koho je zájezd určen: Zájezd je určen opravdu pro všechny, kteří se s námi chtějí osobně setkat, posedět v tavernách, společně s námi pobýt na některém z výletů po Krétě a v neposlední řadě se zúčastnit výuky řeckých tanců. Ti, kteří dosud nenavštívili naše běžné kurzy řeckých tanců (více informací zde), se nemají čeho obávat. Všem nováčkům tance předvedeme a naučíme. Navíc sami se můžete rozhodnout, zda se budete chtít učit jen jednodušší tance, nebo rytmicky náročnější se zajímavými krokovými variacemi a figurami. Je samozřejmě možné přihlásit se i sám/sama, přestože třeba budete cestovat se svou rodinou. Tančit s námi můžete, ale nemusíte.

Co na sebe při výuce řeckých tanců: Vezměte si něco lehkého a hlavně pohodlné boty bez podpatků. Tančit budeme pravděpodobně venku.

Termín:
Máme k dispozici níže uvedené termíny:

Oblast Kréty: západní část severního pobřeží - Agia Marina/Stalos

Hotely
Abychom vyhověli všem, vybrali jsme hned několik hotelů, které poskytují různé úrovně svých služeb.

Poznámka: Hotel Koukouras je již na odlet 21.6. a 24.6. plně obsazen. Odlet 28.6. pouze na zpětné potvrzení z hotelu. Hotely Lia a Creta Palm jsou zatím na termín 24.6.+28.6.2017 k dispozici.

Cena a slevy:

Ceny se pohybují od necelých 14 000 Kč a jsou mj. závislé na tom, v jakém předstihu si zájezd zakoupíte. Nejvyšší sleva je při koupi zájezdu do 31. 12. 2016. Dalšími přelomovými termíny jsou: 28. 2. 2017 a 15. 4. 2017. Následně je zájezd již za plnou cenu. Více informací zde nebo nejlépe u paní Všetečkové (kontakt je níže).

Ceny a veškeré podrobnosti k jednotlivým hotelům najdete na stránkách .

Jak postupovat pro objednání zájezdu:

1. Prohlédněte si vybrané hotely buď na internetových stránkách cestovní kanceláře www.fischer.cz, v tištěném katalogu nebo na jednotlivých pobočkách. Jejich seznam najdete zde. K dispozici je Vám také linka zdarma 800 12 10 10.
2. Budete-li mít otázky, na které na stránkách nenajdete odpovědi, kontaktujte prosím, produktovou manažerku CK Fischer, paní Martinu Všetečkovou (kontakt níže), která Vám se vším ochotně poradí.
3. Rozhodnete-li se s námi vycestovat, dohodněte s paní Martinou Všetečkovou další postup pro uzavření smlouvy o zájezdu.

Martina Všetečková | product manager
Tel.: +420 221 636 342 | Mob.: +420 775 876 230
martina.vseteckova@fischer.cz | www.fischergroup.cz
Cestovní kancelář FISCHER, a.s.
CITY EMPIRIA, Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4

 


Informace o předchozích pobytech najdete zde.